Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Іригатор - це спеціальний прилад, призначений для інтенсивного зрошення порожнини рота після чищення зубів щіткою. Його можна використовувати в домашніх умовах для особистої гігієни або брати з собою в поїздки, так як у продажу є моделі різних конструкцій. Іригатор порожнини рота є ідеальним приладом для ретельного полоскання ротової порожнини, з можливістю проникнення в важкодоступні місця, витягуючи абсолютно всі залишки їжі.

За допомогою такого простого пристрою ви можете забезпечити комплексний догляд за порожниною рота. Його можна застосовувати безпосередньо після чищення зубів щіткою або періодично для профілактичної гігієни після прийому їжі. Практично будь-який іригатор для зубів являє собою прилад, що складається з наступних частин:

  • прозорий резервуар, куди заливається розчин для ополіскування;
  • непрозорий корпус приладу, всередині якого знаходиться насос, що подає струмінь води під тиском;
  • шланг для подачі розчину для ополіскування (у стаціонарних іригаторів);
  • на корпусі знаходиться кнопка включення і регулятор тиску струменя, яким можна наполягати швидкість роботи насоса;
  • рукоятка з кнопкою управління (у стаціонарних іригаторів) і насадка, з якої подається струмінь.

Залежно від розташування насоса і наявності додаткових елементів іригатор для порожнини рота може бути різних модифікацій. Всі іригатори для порожнини рота виготовляються з екологічно безпечних матеріалів, які до того ж відрізняються великим терміном служби.

Необхідність у створенні такого пристрою, як іригатор для зубів, цілком обгрунтована. Людина, на свій жаль, повинна приділяти пильну увагу порожнині рота. Кожен раз після їжі найдрібніші частинки залишаються між зубів, в самих зубах, між зубами і яснами. Тривале перебування залишків їжі призводить до розвитку різноманітних хвороботворних процесів. Їжа починає гнити, починають розмножуватися бактерії, які харчуються не тільки залишками їжі, але і зубною емаллю. Зуб поступово руйнується і настає момент, коли його потрібно видалити.

Функції іригатора

Купити іригатор потрібно абсолютно всім і кожному. Не обов'язково особисто, можна один на сім'ю. Цей апарат доповнює, звертаємо увагу, не замінює, а саме доповнює процес чищення зубів щіткою. З його допомогою можна:

  • Освіжити порожнину рота, використавши бальзам або який-небудь спеціальний ополіскувач з ароматом хвої, меліси, м'яти, ромашки, алое та інших знезаражувальних речовин.
  • Виконувати промивку в процесі лікування і реабілітації після операції. Як обполіскуючих розчинів використовуються протизапальні та знезаражувальні засоби.
  • Здійснити за допомогою пульсуючого струменя води масаж ясен, сприяючи їх поступовому зміцненню і зменшенню проявів пародонтозу.
  • За допомогою іригатора Revyline можна тимчасово замінити чистку, якщо вона викликає хворобливі відчуття. Застосовуються спеціальні ополіскувачі з позначкою підходять для іригаторів.

Хороший іригатор купити з доставкою по всій території країни можна в нашому інтернет-магазині. Ми представляємо кращі моделі відомого бренду, які відрізняються високою якістю і ефективністю. На апаратах є перемикач інтенсивності пульсуючого струменя для очищення порожнини рота.

Іригатори Revyline ─ високотехнологічні, функціональні і надійні прилади для якісної гігієни порожнини рота.

Стоматологи одноголосно рекомендують використовувати іригатор як доповнення до зубної щітки. Завдяки пульсуючому струменю рідини, яка подається під тиском, іригатори Revyline ефективно усувають мікрочастинки їжі і зубний наліт в міжзубних проміжках, ясенних кишенях, прочищають зубодесневную борозну ─ тобто ті місця, куди неможливо дістатися звичайною щіткою. Крім того, іригатори Revyline незамінні для тих, у кого встановлені брекет-системи, імплантати та інші ортодонтичні конструкції.

Відмінна риса іригаторів марки Revyline ─ велика кількість режимів, яке дозволяє підібрати оптимальну потужність, а також ─ різноманітність насадок, стильний дизайн і надійність.

При цьому купити такий іригатор можна за розумною ціною.

Типи товарів

Наш інтернет-магазин пропонує найрізноманітніші типи іригаторів Revyline. Це як стаціонарні моделі, які ідеально підходять для домашнього використання, так і більш компактні портативні прилади, рекомендовані не тільки для будинку, але і для поїздок.

Де купити?

В інтернет-магазині Revyline.com.ua ви можете вибрати і купити відповідну модель іригатора, а також іншу продукцію Revyline: електричні та мануальні зубні щітки, флоси і йоржики, ополіскувачі та інші товари марки для здоров'я і краси ваших зубів.

Всі Ваші замовлення ми доставимо по всій території України. Зробивши одного разу замовлення в нашому магазині, ви неодмінно станете нашим постійним клієнтом.

Товарний знак Revyline, тексти та зображення марки охороняються авторським правом
revyline © 2022