Що таке Іригатор і його переваги?

Флоссер для води, також відомий як іригатор для порожнини рота, являє собою портативний пристрій для догляду за порожниною рота, який направляє потік води між зубами і яснами, видаляючи залишки їжі, м'який зубний наліт і бактерії. У поєднанні з щоденною чищенням зубів зубною ниткою, пульсуючий струмінь води з іригатора покращує ваш щоденний догляд за порожниною рота.

Хоча існує багато типів іригаторів для порожнини рота, всі вони оснащені резервуаром для зберігання води, електродвигуном для живлення насоса і спеціальною насадкою. Двигун і насос змушують потік води під тиском витікати з резервуара через насадку і проникати між зубами, щоб видалити частинки їжі і м'який зубний наліт.

Види іригаторів. Як правило, існує чотири різних типи іригаторів для порожнини рота: стаціонарні, бездротові на акумуляторі (портативні), проточні і механічні.

  • Стаціонарні - найважчі і громіздкі з чотирьох типів. Вони підключаються до найближчої електричної розетки. Вони також поставляються з резервуаром, який ви повинні наповнювати всякий раз, коли в ньому закінчується вода.
  • Портативні - зазвичай менших розмірів, бездротові і менш потужні часто. Цей вид забезпечує максимальну маневреність і ідеально підходить для мандрівників. Однак вони можуть бути не такими потужними, як стаціонарні.
  • Проточні - кріпиться на кран в раковині, щоб ви могли чистити зуби за допомогою потоку води після зубної щітки, але без пульсації. Вам не потрібна електрика або акумулятор, і вам не потрібно турбуватися про заправки, але, як правило, натиск води в системі недостатній і ви не можете регулювати тиск струменя.
  • Механічні - вид флоссера в якому тиск води створюється за допомогою механічного зусилля, наскільки сильно натиснули на резервуар , з такою силою і полилася вода. Як і у моделей проточних іригаторів, недоліком є маневреність.

Налаштування тиску - більшість високоякісних водних іригаторів мають можливість регулювання тиску, що ідеально підходить для людей з чутливими яснами, імплантатами або брекетами. Пульсуючий струмінь води особливо ефективна при видаленні у важкодоступних місцях частинок їжі.

Розмір - компактна і бездротова конструкція забезпечує велику маневреність.

Переваги іригатора

Іригатори для порожнини рота мають кілька режимів, часто один для чутливих ясен, який ідеально підходить, якщо чутливість ясен є для вас проблемою. Іригатори також є щадним, але ефективним способом очищення коронок, брекетів, мостовидних протезів і зубних імплантатів.

Ще одна проблема з щоденним чищенням зубів зубною ниткою полягає в тому, що багатьом людям важко робити це правильно. Більшість просто вставляють зубну нитку між зубами замість того, щоб робити рекомендовану С-подібну форму за допомогою зубної нитки, щоб переконатися, що вона правильно контактує з усіма поверхнями зубів. Крім того, неправильне чищення зубною ниткою може навіть призвести до пошкодження тканин ясен, якщо вона зроблена неправильно. Іригатори менш травматичні для ясен, ніж зубна нитка, і не вимагають, щоб ви засовували руки в рот або мали справу з використаною ниткою. При менших складнощах і меншому дискомфорті при використанні іригатора в порівнянні із зубною ниткою, у багатьох людей з'являється більше стимулів включати чистку зубів іригатором в свій розпорядок дня.

Чи повинен я використовувати іригатор?

Чищення зубів іригатором ніколи не слід використовувати в якості заміни звичайної чистки зубів щіткою і зубною ниткою, але це відмінне доповнення до вашого повсякденного життя. Є також випадки, коли іригатор може бути ефективним інструментом для вас:

  • Кровоточать ясна - є кілька поширених причин, при яких ваші ясна кровоточать. Перша-це захворювання ясен. Захворювання ясен, або пародонтоз-це бактеріальна інфекція в яснах. Якщо його не лікувати, це може призвести до втрати зубів. Занадто жорстка чистка зубів зубною ниткою також може викликати кровоточивість ясен. Іригатори для порожнини рота можуть бути відмінним способом очищення проблемних зон без болю, викликаної регулярним чищенням ниткою. Можливо, ви навіть захочете використовувати іригатор встановлений в чутливому режимі, перед чищенням зубною ниткою, щоб акуратно видалити якомога більше їжі.
  • У вас є брекети - їжа має тенденцію застрягати за дужками і під проводами, коли у вас є брекети. Іригатори відмінно підходять для очищення тих важкодоступних місць, де ховаються частинки їжі. Зубний наліт навколо дужок може викликати безліч проблем із зубами, включаючи захворювання ясен, якщо їх не лікувати.
  • У вас сухість у роті - слина природним чином очищає рот і запобігає утворенню липкого нальоту. Однак деякі ліки і генетика можуть перешкодити деяким людям виробляти достатню кількість слини. Це може привести до захворювання ясен і карієсу. Іригатор для порожнини рота легко зволожує пересохлий рот і видаляє липкий наліт.
  • Їжа завжди застряє у вас в зубах - деякі люди більш сприйнятливі до того, що їжа застряє у них в зубах, ніж інші. Це може бути пов'язано з формою ваших зубів або з тим, що вони не ідеально рівні. Їжа також може застрягти в стоматологічних конструкціях, таких як мости і зубні імплантати. Іригатори є ідеальним інструментом для очищення проблемних зон для людей, більш схильних до застрявання їжі в зубах, будь то генетика, мости або імплантати.

Товарний знак Revyline, тексти та зображення марки охороняються авторським правом
revyline © 2022