Електрична зубна щітка для дітей: яка для якого віку?

Лікування дитячого карієсу - досить витратна і вельми нервова справа, і про це знають кожні люблячі батьки. Зрозуміло, має місце бути випадок, коли емаль зубів з самого початку слабка, враховуючи деякі фактори, через що рішенням буде тільки одне - зміцнення емалі молочних зубів всілякими способами, але найбільш частим рішенням буває ефективна проста гігієна порожнини рота, що проводиться на регулярній основі.

Як і дитині, так і дорослій людині важливо вибрати правильно не тільки зубну пасту, але і щітку. А вже з 6 років дитина зможе без особливих проблем скористатися іригатором, доповнюючи цю всю процедуру обполіскуванням зубів. У цій статті ми зупинимося на виборі зубної щітки.

Ясна річ, те, що електрична щітка буде домінувати над іншими видами, але ось яку саме вибрати питання вже зовсім інший, так як їх пропонують безліч компанії спеціалізують на цій справі.

Електрична зубна щітка Revyline RL 025 Baby

Подібні електричні зубні щітки використовуються найменшими дітьми, у віці від 1 до 5 років. У ній є компактна головка, яка має м'яку щетину. Така конфігурація дозволяє дістатися до самих важкодоступних куточків порожнини рота, ніжно обробляючи всю тендітну емаль, непогано допомагаючи в чищенні зубів в період прорізування зубів. А еластична щітка дозволяє очищати зуби від залишків їжі, а також допомагає провести профілактику деяких хвороб, пов'язаних з порожниною рота, наприклад, карієс.

Слід зазначити те, що вибір режиму у цієї щітки відбувається завдяки натисненням кнопки включення.

  • Щоб познайомиться з щіткою, є спеціальний режим, який називається Start, які працює без вібрацій, забезпечуючи зручне очищення, і допомагаючи звикнути до використання цієї щітки на регулярній основі.
  • Режим SOFT використовується з невеликою амплітудою і швидкістю обертання, які дорівнюють приблизно 12000 оборотів в хвилину.
  • NORMAL-основний режим роботи щітки, який рекомендований для використання на постійній основі, розвиваючи швидкість до 16000 оборотів в хвилину.
  • Для діток старшого віку буде застосуємо додатковий режим INTENSIVE для яких має сенс використовувати більш інтенсивну очистку порожнини рота.

Будь-який обраний в ході процесу останньої чистки зубів режим зберігається в пам'яті щітки, яка активує саме часто використовуваний режим. При активації кожного режиму присутній оригінальна підсвічування з різним кольором. Крім цього, є спеціальний таймер, за допомогою якого ваш малюк зможе чистити зуби у відведений для цієї справи час. При активації інших режимів SOFT, NORMAL і INTENSIVE буде працювати спеціальна індикація, яка нагадати дитині про зміну зони чистки кожні 30, 60 або 90 секунд використання щітки.

Електрична зубна щітка Revyline RL 020 Kids

Якщо ви хочете знайти варіант для дітей старше 3 років, то тоді ця модель буде однією з найбільш прийнятних варіантів. На початку використання щітки рекомендується стежити за дитиною, щоб він був під наглядом, а вже з часом перейти на самостійну чистку зубів. Щітка дозволяє розвивати швидкість до 22000 коливань в хвилину, що дозволяє вимітати весь зубний наліт як з поверхні зубів, так і в межах між зубами. При найбільш частому використанні ваша дитина зможе знизити у себе розвиток захворювання, наприклад, карієсу.

У зубній щітці є два режими, які зручно дозволяють чистити зуби малюка. Першим є ранковий (Morning mode), який має потужність в 18000 оборотів в хвилину, а другим вже є як ви розумієте Нічний (Night mode) зі швидкістю в 22000 оборотів в хвилину.

Управляти режимами ви зможете за допомогою однієї кнопки, а вбудований в систему таймер дозволяє в автоматичному режимі відключити щітку, після того як ваш малюк завершив процес чищення зубів.

Щітка має» космічний " дизайн, який має вигляд смішного робота, що має смішні світяться очі. На вибір у споживача є три забарвлення: блакитний, жовтий, а також рожевий.

Електрична зубна щітка Revyline RL 015

В цілому модель використовується для дорослих, про що зможе сказати стильний зовнішній дизайн, який має нотки стриманості.

Але при цьому компанія Revyline подбала і випустила деякі доповнення, які дозволяють скористатися нею і дітям від 7 років. Як доповнення є спеціальні насадки, що зробило з цієї «дорослої» щітки в універсальний тип.

Крім універсальності, модель ще й зручна, так як на неї ви зможете начепити як насадку для чищення зубів для дітей, так і дорослих. Крім цього, насадка також прийнятна і для людей, у яких підвищена чутливість емалі.

Товарний знак Revyline, тексти та зображення марки охороняються авторським правом
revyline © 2022