Фотовідбілювання

На відміну від класичної стоматології естетична користується широким попитом і розвитком вже більше 10 років, так як краса порожнини рота в наш час це не тільки показник здорового зовнішнього вигляду всього організму, а також показник статусності конкретної людини. Наприклад, без білосніжної посмішки не так просто зробити свою власну кар'єру або отримати загальне визнання від народу. Не дарма виробники стоматологічного обладнання, в тому числі для відбілювання зубів вклалися в напрямок, зрозумівши, що попит на подібні товари зростає.

Яким чином працює фотовідбілювання?

Найбільш модним напрямком в естетичній стоматології є фотовідбіювання. В якості основи цього напрямку є властивість атомарного кисню, який є активним окислювачем. Отримання атомарного кисню досить просте завдання — це осадовий елемент деяких хімічних сполук (перекис водню, озон), який утворюється при розпаді. За своєю сутністю в хімічній природі є так званим "вільним радикалом", який має неспарений електрон.

Щоб з'єднання було стабільним подібного електрону необхідно вступити в хімічну реакцію з іншими речовинами. Поки одна частина атомів кисню може легко з'єднуватися з іншими утворюючи О2, інша частина виконує функцію окислювача під впливом сполук, який за своєю природою является фарбуючоюся речовиною. Осідаючи на зубній емалі, активні повністю нейтралізуються, перетворюючись в нешкідливі солі, які вмить змиваються звичайною водою.

Виникає логічне запитання-якщо в цьому методі використовується активний кисень, то причому тоді фотовідбілювання? Як Ви знаєте, світлові хвилі є прискорювачами реакції розпаду активної речовини, через що кисень в своїй активній формі проявляється більш інтенсивно. До речі, на швидкість розпаду також впливає і довжина світлових хвиль, саме тому при заміні джерела світла буде змінюватися і інтенсивність поточної хімічної реакції.

Зрозуміло, що без продуманого маркетингового ходу тут не могло обійтися, і продумані виробники зробили неймовірно красиве обладнання для проведення клінічного фотовідбілювання, яке зможе переконати навіть саму вразливу людину. Потрапивши на стоматологічне крісло і побачивши неймовірне стоматологічне обладнання клієнт повинен віддавати собі звіт про те, що він заплатив за таку процедуру непогані гроші, близько декількох тисяч гривень.

Процедура фотовідбілювання

Під час будь - якого виду робіт з відбілювання зубів слід провести підготовчі роботи порожнини вашого рота - вилікувати наявний карієс, видалити весь наліт бактеріальний, а також зубний камінь, якщо він є. Якщо це потрібно, то слід провести ремінералізацію емалі, яка дозволяє зробити однорідну колірну текстуру після проведення наявних процедур. Забруднені ділянки на поверхні ваших зубів будуть перешкоджати окисленню пігментних забруднень, таким чином великий шанс, що у вас на зубах будуть деякі темні ділянки.

На самому початку лікар і пацієнт повинні узгодити тип і рівень відбілювання.

На початку процесу проводяться роботи по ізоляції слизової оболонки, накладаючи на внутрішню частину щоки серветки. На ясна наноситься спеціальний рідкий коффердам, який є латексним матеріалом. Такий матеріал при засиханні оберігає ясна від опіків.

Після того як коффердам застиг на зуби наносять спеціальний відбілюючий гель. Потім лампа направляється на зуби пацієнта приблизно на 15 хвилин, потім залишки гелю знімаються і наноситься наступний шар. Процедура має від 3 до 6 повторень, в залежності від необхідного пацієнтом рівня відбілювання.

Важливо мати на увазі те, що надмірне відбілювання призводить до негативних наслідків на стан емалі, саме тому важливо знайти ту саму золоту середину без нанесення шкоди емалі.

Відбілювання в домашніх умовах

Є невелика категорія людей, які вважають, що відбілювання в домашніх умовах є деякою альтернативою тому способу, який проходить в стоматологічному кабінеті. Це дозволить знизити передбачувані витрати на подібні послуги. Якість відбілювання в домашніх умовах практично нічим не відрізняється від апаратного.

Хтось може сказати, а як же світлові лампи, адже не дарма воно має назву фотовідбілювання. Поспішаємо заспокоїти кожного, так як в наш час має місце бути велика кількість систем по домашньому відбілюванню, в комплекті яких є спеціальні LED лампи для якісного освітлення. Вони показують такі ж випромінювані показники, як і ті, що встановлені в кабінетах у «професійних стоматологів».

Єдиний істотний недолік способу є час, так як цей метод розтягнутий на тиждень, на відміну від апаратного відбілювання, що проходить в один сеанс. Це все пояснюється таким чином - за один сеанс у стоматолога комбінується відразу кілька етапів, використовуючи інтенсивний метод відбілювання, наносячи новий шар відбілюючого гелю раз за разом. При використанні домашнього відбілювання процедура більш ніжна до вашої емалі зубів, і таким чином, це менше впливає на її здоров'я, так як проводиться в чітко відведені терміни з оптимальною кількістю активного кисню.

Товарний знак Revyline, тексти та зображення марки охороняються авторським правом
revyline © 2022