Огляд дитячої електричної звукової зубної щітки Revyline RL 025 Baby

Найперша реакція, яка буде у людей, які побачили зубну щітку Revyline RL 025 Baby те, що вона миловидна і приємно тримається в руках. І справді це правильний короткий опис такої щітки. Вибір такої моделі – усвідомлений вибір будь-якої людини.

Модель створена та втілена в життя не просто для дитячого використання, а для малюків від року до 5 років. Основна мета щітки - дбайливе чищення зубів правильно. Після того як він виросте, зможе прищепити собі до цього часу звичку, яка дозволить за належні 2 хвилини використовувати грамотні рухи для забезпечення профілактики безлічі хвороб, що дозволить заощадити гроші на лікування у стоматолога.

Перші думки

Найпершою, що впадає у вічі - компактний зовнішній вигляд, із досить таки товстістою ручкою. Не зважаючи на товщину, вона легко тримається в руці. На дотик приємна, так як покрита силіконом бархатистого походження, таким чином, якщо у вас мокра рука, то щітка не зісковзне з ваших рук.

Змінна головка має цілком щадні щетинки, які відносно підійдуть для найменших зубів. Вона дозволяє дістатись важкодоступних ділянок зубів без пошкодження ясна або емалі зуба.

На що здатна зубна щітка?

Модель унікальна тим, що має найбільш продуману систему роботи, якої немає у більшості моделей по всьому світу.

Зубна щітка Revyline RL 025 має кілька режимів роботи. До таких режимів роботи належать викладені нижче.

  • START дозволяє познайомитись малюку з цією щіткою, працюючи без необхідних вібрацій за рахунок звуку.
  • SOFT - режим, який використовує невелику кількість обертів на хвилину, щоб очищати зуби для дітей, у яких спостерігається явна ознака високої чутливості зубів.
  • Параметр має значення 12000 обертів на хвилину. NORMAL. Рекомендований для використання на постійній основі, маючи загальну кількість коливань близько 16000 за хвилину.
  • INTENSIVE. Потужний режим чищення зубів, який має частоту коливань близько 20 000 за хвилину.

Крім цього, тут є спеціальний таймер, який нагадає дитині про зміну зони чищення при використанні від другого до четвертого за інтенсивністю режимів, яка, як правило, триває рекомендовані стоматологічні 2 хвилини.

Товарний знак Revyline, тексти та зображення марки охороняються авторським правом
revyline © 2022