Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Кожна людина мріє про красиву посмішку, але не кожен робить все, щоб її дістати. Проста чистка зубів пару раз в день далеко не все, що потрібно виконувати регулярно. Крім чищення щіткою порожнину рота потребує інтенсивного ополіскування або профілактичному освіженні. Досить виконати в день всього пару процедур і ваша посмішка буде вас радувати дуже довго. Для ополіскування вам обов'язково потрібна насадка для іригатора, якщо сам прилад Ви вже придбали раніше.

Особливості аксесуара

Насадка для іригатора є обов'язковим елементом приладу. Вона являє собою трубочку з наконечником певної форми. По трубочці рухається обполіскуюча рідина, яка проникає в розпилювач і направляється в потрібне місце для видалення залишків їжі.

Насадки на іригатор виробляються різної форми, тому вони дозволяють виконувати ефективну обробку всієї порожнини рота, включаючи самі затишні місця. Як правило, це зворотна сторона зубів мудрості або простір між ними і сусідніми. Дістатися щіткою туди вкрай складно, але струмінь знезаражувального розчину цілком дістане.

Даний аксесуар проводиться на всі випадки. У продажу є на іригатор насадки для брекетів, для імплантів. Спеціальні щітинки по краю насадки забезпечують додаткове механічне очищення у важкодоступних місцях. З таким пристосуванням не доведеться здійснювати ніяких додаткових дій, щоб добре прополоскати порожнину рота, в тому числі, під різними імплантами.

Так як іригатор є гігієнічним приладом, то насадка повинна бути у кожного члена сім'ї індивідуальна, їх необхідно регулярно мити в спеціальному розчині. Тільки так можна гарантувати здоров'я порожнини рота всієї родини.

Пропоновані насадки для іригаторів Revyline володіють наступними особливостями:

  1. Можна на іригатор насадки купити різних кольорів. У каталозі є насадки з кольоровими кільцями, щоб можна було розрізняти між різними членами сім'ї.
  2. Всі насадки мають максимально зручною конструкцією, щоб було комфортно виконати ополіскування порожнини рота людині з різними потребами.
  3. Насадки швидко і легко змінюються, але при цьому надійно фіксуються на рукоятці, тому їм зручно користуватися в будь-якій ситуації.
  4. Кожна пародонтальна насадка для іригатора виробляється з високоякісного і абсолютно безпечного полімерного матеріалу, який до того ж володіє збільшеним терміном служби.

Щоб придбати насадки для іригатора Revyline поштучно, виходячи з ваших потреб, телефонуйте або оформляйте замовлення онлайн. Організуємо відправку товару в будь-яке місто по всій території країни. В наявності представлений великий вибір насадок різної конфігурації. Всі питання про товар задавайте менеджеру або залишайте заявку.

Товарний знак Revyline, тексти та зображення марки охороняються авторським правом
revyline © 2022